Strona główna/Archetti/Aktualności/Archetti na scenie NOSPR
26/05 2017
#Archetti

Archetti na scenie NOSPR

[vc_row iron_row_type="in_container" iron_remove_padding_medium="" iron_remove_padding_small="" iron_overlay_pattern="" iron_parallax="" iron_bg_video=""][vc_column][vc_column_text]

Chyba każdy zgodzi się z tym, że maj w tym roku raczej nas nie rozpieszczał. Pogoda wprawiała w październikowo – listopadowy nastrój, a do tego pewnie większość z nas miała zapisaną w kalendarzu plenerową imprezę, która jednak się nie odbyła. Żyjemy więc wielką i – miejmy nadzieję, że nie złudną! – nadzieją, że czerwiec popatrzy na nas łaskawszym okiem i wyśle do nas więcej promiennych uśmiechów niż jego starszy kolega maj!

Niezależnie od tego, co za oknem, Archetti serdecznie zaprasza na wszystkie koncerty. Dla wszystkich zawsze znajdzie się miejsce i spora dawka ciekawej muzyki. Już 14 czerwca będziemy mieli okazję zadebiutować na scenie NOSPR w Katowicach, gdzie zagramy „Koncert na orkiestrę smyczkową” G.Bacewicz, „Pelimannit” E. Rautavaary, „Serdenadę na orkiestrę smyczkową” M. Karłowicza oraz „Symfonię kameralną” D. Szostakowicza. W wyjątkowym, pięknym gmachu NOSPR mieszczą się wspaniałe sale koncertowe o doskonałej akustyce; my będziemy mieli możliwość zagrania na scenie Sali Kameralnej. Serdecznie zapraszamy – 14 czerwca godz. 19.30, informacje o biletach znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://www.nospr.org.pl/pl/abonamenty.

Nie będzie to nasz jedyny koncert w tym miesiącu! Aby uczcić początek lata i wakacji, 25 czerwca o godz.17.00 w naszej siedzibie przypomnimy Państwu piosenki okresu międzywojnia. Z pewnością każdy z nas zanucił chociaż raz „Miłość ci wszystko wybaczy”, albo….. „Już taki ze mnie zimny drań”! Doskonale znane i lubiane przez wszystkich, tryskające dowcipem i życiową mądrością filmy, mają piękne melodie, które zaprezentujemy na naszym koncercie! W programie znajdą się utwory takich sław jak Eugeniusz Bodo, Mieczysław Fogg czy Hanka Ordonówna. Wszystkie kompozycje w aranżacjach Artura Majewskiego wykona dla Państwa Archetti Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna pod batutą Macieja Tomasiewicza. Koncert odbędzie się w Sali Koncertowej przy ul. Wiosny Ludów 1 w Jaworznie, 25 czerwca o godz.17.00.

Bilety w cenie 25 zł normalny i 15 zł ulgowy do nabycia w siedzibie Orkiestry oraz przez internet przelewem:           39 1240 1356 1111 0010 3226 3515  W tytule przelewu należy podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail i tytuł wpłaty (Koncert Archetti 25.06.2017). Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana na Państwa adres e-mail wiadomość zwrotna z potwierdzeniem zapłaty. Bilety do odebrania będą przed koncertem po uprzednim okazaniu dowodu tożsamości. Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz profilu na portalu Facebook! Do zobaczenia na koncertach!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
dogóry