Strona główna/Archetti/Aktualności/Gala Koncertowa - 120 lat miasta Jaworzna
07/09 2021
#Archetti #ATElier #eM BAND

Gala Koncertowa - 120 lat miasta Jaworzna

120 lecie gala koncertowa

Kiedy: 26 września 2021 r. godz.18.00
Gdzie: Hala MCKiS ul. Grunwaldzka 80
Wejściówek brak!

26 września 2021 roku o godzinie 18:00 odbędzie się w Jaworznie kolejne wyjątkowe muzyczne wydarzenie, na które pragniemy serdecznie Państwa zaprosić!

Niezwykły koncert w formie Uroczystej Gali odbędzie się w Hali Widowisko - Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, gdzie na jednej scenie pojawią się dobrze Państwu znani muzycy jaworznickich zespołów: Orkiestry Kameralnej Archetti, Orkiestry eM Band, a także wspaniali soliści-wokaliści - Anna Surma, Wioleta Malchar, Bogumił Stelmach. Do grona wokalistów dołączy Kamil Franczak, który również wystąpi w roli konferansjera, a nad całością będzie czuwał Michał Jańczyk - dyrygent.

Podczas wydarzenia usłyszą Państwo popularne kompozycje muzyki rozrywkowej oraz najpiękniejsze standardy jazzowe w ciekawych aranżacjach, m.in. Come fly with me, My way, Feeling good, a także utwory z repertuaru takich gwiazd jak ABBA, Whitney Houston czy Czesław Niemen. 

Gala Koncertowa to jedna z uroczystości wpisująca się w cykl obchodów 120-lecia Miasta Jaworzna, które przypadają na rok 2021 i odbywają się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pawła Silberta. Udział w Gali Koncertowej jest bezpłatny – wejściówki będą dostępne dla Państwa w siedzibie ATElier Kultury przy ul. A. Mickiewicza 2 od 10 września 2021 r.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi sylwetkami artystów Gali:

  • Wioleta Malchar - wokalistka czynnie działająca na profesjonalnej scenie teatralno-muzycznej nieprzerwanie od 19 roku życia - debiutowała spektaklem High School Musical Disneya. Jest etatowym członkiem zespołu aktorskiego Teatru Rozrywki od 2011 roku. Prowadzi także warsztaty aktorskie i wokalne.
  • Anna Surma - absolwentka Studium Wokalno-baletowego w Gliwicach, Wydziału Nauk o Ziemi, Studium fotografii w Katowicach i Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa na Politechnice Śląskiej. Od 2007 roku pracuje w Teatrze Rozrywki jako aktorka i solistka.
  • Kamil Franczak - wokalista, aktor, songwriter. Laureat festiwali oraz nagród muzycznych i teatralnych. Obecnie przygotowuje się do solowego debiutu pod pseudonimem FRANKY. Zapowiedzią nadchodzącego albumu pt. „#lubiecie”, jest utwór „Góra”.
  • Bogumił Stelmach - absolwent AM w Katowicach, który współpracował z instytucjami takimi jak: Opera, Filharmonia Śląska, Teatr Zagłębia w Sosnowcu czy NOSPR. Jest członkiem zespołu Mistic - Polscy Gregorianie, z którym koncertuje w całej Polsce. Od 2019 roku prowadzi zajęcia wokalne w ATElier Kultury w Jaworznie.
  • Michał Jańczyk - dyrygent, trębacz, kompozytor, aranżer i pianista, nauczyciel trąbki w ZPSM im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej. Od 15 lat jest trębaczem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, a od 2016 roku członkiem zespołu Sokół Orchestra. Od roku 2020 w charakterze gościnnego dyrygenta prowadzi spektakle w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Gala Koncertowa pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna. 

Organizator: ATElier Kultury w Jaworznie.

Współorganizator: Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. 

Patronat medialny: Gazeta PULS

dogóry