07/09 2021
#Archetti #Archetti #eM BAND

Gala Koncertowa

26 września 2021 roku o godzinie 18:00 odbędzie się w Jaworznie kolejne wyjątkowe muzyczne wydarzenie, na które pragniemy serdecznie Państwa zaprosić!

Niezwykły koncert  w formie Uroczystej Gali odbędzie się w Hali Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, gdzie na jednej scenie pojawią się dobrze Państwu znani muzycy jaworznickich zespołów: Orkiestry Kameralnej Archetti, Orkiestry eM Band, a także wspaniali soliści-wokaliści - Anna Surma, Wioleta Malchar, Bogumił Stelmach. Do grona wokalistów dołączy Kamil Franczak, który również wystąpi w roli konferansjera, a nad całością będzie czuwał Michał Jańczyk - dyrygent. Podczas wydarzenia usłyszą Państwo popularne kompozycje muzyki rozrywkowej oraz najpiękniejsze standardy jazzowe w ciekawych aranżacjach, m.in. Come fly with me, My way, Feeling good, a także utwory z repertuaru takich gwiazd jak ABBA, Whitney Houston czy Czesław Niemen. Gala Koncertowa to jedna z uroczystości wpisująca się w cykl obchodów 120-lecia Miasta Jaworzna, które przypadają na rok 2021 i odbywają się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pawła Silberta. Udział w Gali Koncertowej jest bezpłatny – wejściówki będą dostępne dla Państwa  w siedzibie ATElier Kultury przy ul. Mickiewicza 2 od 10 września 2021 r.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi sylwetkami artystów Gali.

  • Wiola Malchar – wokalistka czynnie działająca na profesjonalnej scenie teatralno-muzycznej nieprzerwalnie od 19 roku życia - debiutowała spektaklem High School Musical Disneya. Jest etatowym członkiem zespołu aktorskiego Teatru Rozrywki od 2011 roku. Prowadzi także warsztaty aktorskie i wokalne.
  • Anna Surma - absolwentka Studium Wokalno- baletowego w Gliwicach, Wydziału Nauk o Ziemi, Studium fotografii w Katowicach i Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa na Politechnice Śląskiej. Od 2007 roku pracuje w Teatrze Rozrywki jako aktorka i solistka.
  • Kamil Franczak - wokalista, aktor, songwriter. Laureat festiwali oraz nagród muzycznych i teatralnych. Obecnie przygotowuje się do solowego debiutu pod pseudonimem FRANKY. Zapowiedzią nadchodzącego albumu pt. „#lubiecie”, jest utwór „Góra”.
  • Bogumił Stelmach – absolwent AM w Katowicach, który współpracował z instytucjami takimi jak: Opera, Filharmonia Śląska, Teatr Zagłębia w Sosnowcu czy NOSPR. Jest członkiem zespołu Mistic - Polscy Gregorianie, z którym koncertuje w całej Polsce. Od 2019 roku prowadzi zajęcia wokalne w ATElier Kultury w Jaworznie.
  • Michał Jańczyk - dyrygent, trębacz, kompozytor, aranżer i pianista, nauczyciel trąbki w ZPSM im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej. Od 15 lat jest trębaczem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, a od 2016 roku członkiem zespołu Sokół Orchestra. Od roku 2020 w charakterze gościnnego dyrygenta prowadzi spektakle w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Gala Koncertowa pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna

Organizator: ATElier Kultury w Jaworznie

Współorganizator: Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie

Patronat medialny: Gazeta PULS

Data wydarzenia: 26 września – niedziela 2021 r. godz. 18:00

Miejsce: Hala MCKiS, ul. Grunwaldzka 80, Jaworzno

Wstęp wolny (bezpłatne wejściówki do odbioru od 10 września w ATElier Kultury przy ul. Mickiewicza 2)

dogóry