Strona główna/Archetti/Aktualności/Golden Hits of Queen - Archetti & eM Band
04/05 2022
#Archetti #ATElier #eM BAND

Golden Hits of Queen - Archetti & eM Band

Uwaga! Biletów brak!

Zapraszamy Państwa na niezwykły spektakl muzyczny! 10 czerwca 2022 r. o godz. 18.00 w MDK w Jaworznie, zagramy koncert z utworami zespołu QUEEN w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej, czyli połączonych orkiestr Archetti i eM Band, działających w ATElier Kultury w Jaworznie.

Bilety w cenie 60 zł normalny i 40 zł ulgowy można kupić na:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/75268/Jaworzno/QUEEN+-+Archetti+&+eM+Band+Symfonicznie/ oraz w siedzibach ATElier Kultury.

Jest to kontynuacja projektów cieszących się ogromnym powodzeniem publiczności. Wspólne koncerty to: koncert muzyki filmowej (2011), koncert z utworami zespołu ABBA (2018) czy Gala 120 lat Miasta Jaworzna (2021). Największe przeboje legendarnej grupy QUEEN w naszych opracowaniach odznaczają się bogactwem rytmu, koloru harmonii i melodyjności. W tworzeniu projektu staraliśmy się maksymalnie zbliżyć do oryginału pod względem różnorodności brzmienia. Większość utworów nosi cechy rocka i jego odmian oraz muzyki pop. Niezwykły projekt łączący nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami jest wyrazem fascynacji Freddiem Mercurym. Zapraszamy Państwa na ten wyjątkowy spektakl muzyczny.

Wykonawcy:

  • Orkiestra Kameralna Archetti
  • Orkiestra eM Band
  • Kamil „Franky” Franczak - wokal
  • Bartosz Olejnik - dyrygent
  • Kamil Baron - wokal II
dogóry