Strona główna/Archetti/Aktualności/Koncert karnawałowy
19/01 2022
#Archetti #ATElier

Koncert karnawałowy

Archetti karnawałowo!

Archetti 20 II 22 plakat

Kiedy: 20 lutego 2022 r. godz. 17.00

Gdzie: ATElier Kultury ul. Wiosny Ludów 1

Szanowni Państwo!

Z ogromną radością zapraszamy na kolejny koncert Orkiestry Kameralnej Archetti! Nowy rok rozpoczynamy muzycznie Koncertem Karnawałowym, który odbędzie się już 20 lutego 2022 r. (niedziela) o godzinie 17.00 w siedzibie ATElier Kultury przy ul. Wiosny Ludów 1 w Jaworznie.

Karnawał jest tak ściśle związany z muzyką Straussa, że nie mogliśmy się oprzeć przed zaprezentowaniem Państwu kolejnej porcji muzyki, która wyszła spod pióra jednego z największych, popularnych do dziś, kompozytorów. Na pierwszym spotkaniu w 2022 roku proponujemy program koncertowy obfitujący w popularne tańce, marsze i walce oraz tematy ze znanych operetek Johanna Straussa II oraz innych twórców, których dzieła wpisują się w taneczny charakter karnawału. Pojawią się m.in. kompozycje Astora Piazzolli – Oblivion, Libertango, czy wspomnianego Johanna Straussa II – Walc cesarski, Odgłosy wiosny, Marsz Perski czy Uwertura z „Zemsty nietoperza”. Wspaniałych, muzycznych wrażeń nie zabraknie!

Orkiestra Kameralna Archetti wystąpi pod batutą Macieja Tomasiewicza.

Bilety w cenie 40 zł – normalny, 30 zł – ulgowy, do nabycia w ATElier Kultury przy ul. A. Mickiewicza 2 w Jaworznie oraz na KupBilecik.pl już od 24 stycznia.

dogóry