Strona główna/Wydarzenia/Aktualności/Daryl Strodes - koncert
29/08 2022
#ATElier

Daryl Strodes - koncert

Daryl Strodes

Zapraszamy na fantastyczny koncert! 9 września o 19.00 w siedzibie ATElier Kultury przy ul. A. Mickiewicza 2 wystąpi dla Państwa DARYL STRODES!

Daryl Strodes jest wokalistą i gitarzystą grającym Blues/R&B/Funk/Jazz mieszkającym w Los Angeles. Przez ostatnie dwie dekady występował na całym świecie, zgromadził szeroką i zróżnicowaną rzeszę fanów. Koncertował w USA, Europie i Azji Południowo-Wschodniej. Daryl był nominowany do dwóch nagród Independent Music Awards, a także do licznych list przebojów w różnych gatunkach.

Podczas nadchodzących tras koncertowych w 2022 roku zaprezentuje utwory z nadchodzącej EP-ki, kilka starszych utworów funkowo-soulowych Daryla w nowej odsłonie oraz kilka klasyków bluesa, rocka i r&b.
Daryl mieszkając w Los Angeles, kiedy nie jest w trasie, regularnie występuje w słynnej na całym świecie Lighthouse Cafe.
Podczas trasy koncertowej w Polsce będą mu towarzyszyć cenieni polscy muzycy:
Łukasz Gorczyca - bass,
Tomek Dominik – perkusja,
Bogdan Topolski – gitara.

Więcej informacji o wykonawcy na stroniehttps://darylstrodes.com

Bilety w cenie 40 zł normalny i 30 zł ulgowy, do nabycia w ATElier Kultury przy ul. A. Mickiewicza 2 i na kupbilecik.pl https://www.kupbilecik.pl/imprezy/80209/Jaworzno/Daryl+Strodes/

dogóry