Strona główna/Wydarzenia/Aktualności/Klub fotograficzny - pierwsze działania, pierwsze efekty
02/10 2018
#ATElier

Klub fotograficzny - pierwsze działania, pierwsze efekty

Minął pierwszy miesiąc funkcjonowania w naszym centrum kultury, klubu fotograficznego. To na razie tylko cztery spotkania pasjonatów obrazowania rzeczywistości za pomocą sprytnych maszynek do tego przeznaczonych, a efekty będziemy mogli obserwować już niedługo. Po trzech spotkaniach teoretycznych, na których przerabialiśmy zasady działania aparatu, pojęcia związane z istotą optyki i światła, od których zależna jest w całości sztuka fotografowania, przyszedł czas na próbę praktycznego sprawdzenia tego, co nakazuje teoria.

Wybór padł  na teren Tarki i pozostałości po ośrodku wypoczynkowym. Co wyjdzie ze zdjęć pieczołowicie kadrowanych i przemyślanych przez niemal dwie godziny? Zobaczymy.

Oczywiście tematy teoretyczne będą bardzo często wracać, dlatego też osoby, które dotąd u nas się nie pojawiły nie tracą nic - zapraszamy zarówno tych, którzy chcą poznać podstawy fotografowania, jak i tych, którzy chcą wymieniać się doświadczeniami, zasięgnąć porady, opinii.

Czekamy na osoby niezwiązane zawodowo z fotografią, bowiem taka jest idea naszych spotkań.

Uczestnictwo w naszych zajęciach będzie na pewno ciekawe, tym bardziej, że planujemy często chwalić się naszymi osiągnięciami na wystawach przede wszystkim w Centrum Kultury Archetti, ale i w innych miejscach na terenie miasta.

A oto kilka zdjęć z eksploracji Tarki w poniedziałkowe popołudnie - GALERIA

dogóry