Strona główna/Wydarzenia/Aktualności/"Król Maciuś" spektakl dla dzieci
28/09 2019
#ATElier #Teatr

"Król Maciuś" spektakl dla dzieci

Spektakl Król Maciuś

Tradycją już stały się comiesięczne spektakle dla najmłodszych, które na scenicznych deskach, w siedzibie Orkiestry Kameralnej Miasta Jaworzna Archetti, wystawiają artyści z Grupy O! Teatr. Przedstawienia spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony młodych entuzjastów teatru. Dotychczas można było zobaczyć między innymi inscenizacje Jak Pasterz Józef Egipt Uratował czy Bajkę o Królewnie Marysi i lodowej górze. Dla wszystkich sympatyków twórczości Grupy O! Teatr mamy również dobrą wiadomość! Już 9 października o godzinie 10.30 zapraszamy na bajkę „Król Maciuś Pierwszy”.

Spektakl opowiada historię małego chłopca, który w wieku 10 lat musiał stanąć na czele swojego królestwa w bardzo odpowiedzialnej roli króla. W czasie bajki dzieci przekonają się, że dorosłość nie jest taka beztroska jak nam się wydaje. Wcale nie można robić czego się tylko chce, a już na pewno nie jest tak, że nikogo nie trzeba pytać o zdanie. Trzeba pamiętać, że wszystko co robimy niesie za sobą jakieś konsekwencje także dla innych.

Przedpołudniowe przedstawienia skierowane będą do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Bilety w cenie 15zł do nabycia w Centrum Kultury Archetti. Więcej informacji  pod numerem telefonu 602 701 238

dogóry