08/03 2020
#ATElier #Teatr

Spektakl dla dzieci

Trwa nasz cykl przedstawień teatralnych, wystawianych dla najmłodszych widzów przez Grupę O! Teatr. Kolejny spektakl będzie można obejrzeć na scenie Centrum Kultury Archetti już wkrótce, a będzie to tym razem sztuka pod tytułem: Jak Pasterz Józef Egipt uratował.

Tytułowy Józef to chłopiec, którego spotyka straszny los – jego bracia powodowani zazdrością o względy ojca, wrzucają go do studni. Niespodziewanie bohater zostaje jednak uratowany i wskutek szczęśliwego splotu okoliczności staje się w Egipcie szanowanym i poważanym człowiekiem. Czy po latach Józef pomoże swoim braciom, odrzucając chęć zemsty i zapominając o całej krzywdzie, jaką mu wyrządzili?

Jak Pasterz Józef Egipt uratował to doskonała adaptacja znanej, biblijnej historii, która uczy trudnej sztuki wybaczania. Spektakl zrealizowany jest przy pomocy lalek planszowych oraz muppetów. Podczas przedstawienia publiczność nie znajdzie nawet chwili na nudę – aktorzy angażują widzów we wspólne aktywności, takie jak śpiewanie piosenki towarzyszącej podróży głównego bohatera przez pustynię, czy zaganianie do zagrody niesfornych owieczek.

Bilety w cenie 15zł do nabycia w Centrum Kultury Archetti, rezerwacja tel. 602 701 238

dogóry