Strona główna/Archetti/Oferta koncertowa

Oferta koncertowa

Oferta współpracy z orkiestrą kameralną

Muzyka jest naszą pasją i towarzyszy nam cały czas. To ważna część naszego życia.
Na co dzień koncertujemy w filharmoniach, teatrach, scenach muzycznych, towarzyszymy gwiazdom podczas tournée. 

Swoje pasje do muzyki realizujemy grając w Orkiestrze Kameralnej Archetti. Aranżujemy, koncertujemy, popularyzujemy muzykę poważną i nie tylko.

Co nas wyróżnia?
Jesteśmy energetyczni i doskonali technicznie a naszą cechą charakterystyczną jest dążenie do interpretacyjnego ideału.

Jako orkiestra kameralna stanowimy zgrany zespół a poprzez nasz profesjonalizm i doświadczenie potrafimy współbrzmieć się z innymi muzykami potrzebującymi wsparcia Archetti. Na co dzień współpracujemy z Orkiestrą Rozrywkową eM Band i jej wokalistami zapełniając sale koncertowe oraz wpasowując się w muzyczne gusta odbiorców.

Doświadczenie sceniczne!

Dotychczas występowaliśmy z wielkimi nazwiskami polskiej i światowej sławy: Krzesimir Dębski, Szymon Krzeszowiec, Justyna Steczkowska, Agata Szymczewska, Marcin Wyrostek i Tango Corazon.

Orkiestra nie boi się sięgać zarówno po klasykę muzyki kameralnej, jak również po kompozycje muzyki współczesnej.

Archetti propaguje polską muzykę, niejednokrotnie wydobywając partytury z mroków zapomnienia i prezentując utwory nieznane dotąd szerszej publiczności. Każdy koncert zagrany przez Archetti to wspaniałe i niepowtarzalne doświadczenie muzyczne, które uświetni każdy rodzaj eventu, zarówno w plenerze, jak i na zamkniętej scenie.

Zapraszamy do współpracy i wynajęcia Orkiestry Kameralnej Archetti

  • Miejskie instytucje kulturalno-rozrywkowe - nasze koncerty uświetniają imprezy miejskie i podnoszą ich prestiż, w szczególności polecamy się na takie jak imprezy jak gale wręczenia nagród, dni miasta, spotkania literackie czy malarskie. Występujemy zarówno na scenach zamkniętych, jak i na scenach plenerowych.
  • Firmowe działy marketingu i PR-u - obsługujemy duże i małe eventy firmowe, korporacyjne imprezy, urodziny firm oraz kameralne spotkania. 
  • Organizatorzy festiwali i muzycy – koncertujemy oraz współtworzymy festiwale i przeglądy muzyczne, zarówno muzyki klasycznej jak i rozrywkowej.
  • Menadżerowie muzyczni - współpracujemy z innymi muzykami, tworząc wspólnie oryginalne aranżacje z wykorzystaniem potencjału orkiestry kameralnej i rozrywkowej.

Marzenna Synowiec – DYREKTOR ORKIESTRY
tel. stacjonarny: 32 762 91 42
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Zdjęcie z koncertu z Marcinem Wyrostkiem

dogóry