Harmonogram zajęć
ATElier Kultury - Centrum (A. Mickiewicza 2)
Poniedziałek:
- 17.30 - 18.30 Warsztaty wokalne (grupa młodsza) - Karolina Sypniewska
(50 zł/miesiąc) - 18.30 - 19.30 Warsztaty wokalne (grupa starsza) - Karolina Sypniewska (50 zł/miesiąc)
Wtorek:
- 10.00 - 11.00 Zajęcia taneczne UTW - Judyta Fidzińska
- 18.30 - 21.00 Zajęcia teatralne (wiek 15+) - Kamil Bzyku Bzukała (50 zł/miesiąc)
Środa:
- 18.00 - 21.00 Zajęcia teatralne (wiek 15+) - Kamil Bzyku Bzukała (50 zł/miesiąc)
- 19.00 - 20.30 Chór Belcanto - Jadwiga Hild
Czwartek:
- 15.00 - 17.00 Pracownia plastyczna dla dzieci - Julia Ptasznik (50 zł/miesiąc)
- 17.00 - 19.00 Pracownia plastyczna dla młodzieży - Julia Ptasznik (50 zł/miesiąc)
- 18.30 - 21.00 Zajęcia teatralne (wiek 15+) - Kamil Bzyku Bzukała (50 zł/miesiąc)
W zależności od zapisów:
- Lekcje z historii sztuki dla klas I–III - pierwszy czwartek miesiąca - Paulina Śląska (50 zł grupa)
- Lekcje z historii sztuki dla klas IV–VIII - trzeci czwartek miesiąca - Paulina Śląska (50 zł grupa)
- Lekcje z historii sztuki dla klas szkół ponadpodstawowych - drugi i czwarty czwartek miesiąca - Paulina Śląska (50 zł grupa)
ATElier Kultury - Niedzieliska (Szczakowska 35 b)
Poniedziałek:
- 16.00 - 18.00 Zajęcia teatralne dla dzieci - Danuta Bandyk
Wtorek:
- 14.00 - 16.00 Chór Jawor - Uniwersytet Trzeciego Wieku
- 14.00 - 15.30 Zajęcia teatralne UTW - Stefan Warzyński
- 15.30 - 17.00 Zajęcia teatralne - Stefan Warzyński
- Drugi wtorek miesiąca - spotkania STK
Środa:
- 16.00 - 18.00 Próba zespołu Jaworznianki
Czwartek:
- 13.00 - 14.30 Tai Chi - UTW
ATElier Kultury (Wiosny Ludów 1)
Poniedziałek:
- 13.30 - 14.30 Klub Baja - Magdalena Sajak (wspołpraca z PM Nr 19)
- 15.00 - 16.00 Zajęcia wokalne - Karolina Sypniewska (50 zł/miesiąc)
- 16.00 - 17.00 Zajęcia wokalne - Karolina Sypniewska (50 zł/miesiąc)
- 16.00 - 17.00 Zajęcia kreatywne (od lat 8) - Magdalena Sajak
- 17.00 - 19.00 Zajęcia teatralne - Stefan Warzyński
Wtorek:
- 15.00 - 16.00 Plastyka sensoryczna dla najmłodszych - Magdalena Sajak (50 zł/miesiąc)
- 16.00 - 16.45 Edugo - gry i zabawy edukacyjne, rozwijające umiejętności społeczne (4-7 lat) - Magdalena Sajak
- 16.00 - 16.45 Rytmika Bąbelki - Małgorzata Letner-Melczyk
- 16.00 - 19.00 Zajęcia plastyczne (od lat 7) - Beata Janiak (50 zł/miesiąc)
- 17.00 - 18.00 Jaworowe Ludki - Małgorzata Letner-Melczyk
Środa:
- 10.00 - 14.00 Zwyczaje i obrzędy ludowe - warsztaty dla dzieci i młodzieży - Małgorzata Letner-Melczyk
- 15.00 - 16.00 Sensoryka dla najmłodszych (4-7 lat) - Magdalena Sajak (50 zł/miesiąc)
- 16.00 - 16.45 Edugo - gry i zabawy edukacyjne, rozwijające umiejętności społeczne (4-7 lat) - Magdalena Sajak
Czwartek:
- 10.30 - 12.30 Spotkania Seniorów - Magdalena Sajak, Małgorzata Letner-Melczyk
- 15.00 - 15.45 Plastyka Bąbelki - Magdalena Sajak
- 16.00 - 16.45 Rytmika Bąbelki - Małgorzata Letner-Melczyk
- 16.00 - 19.00 Zajęcia plastyczne (od lat 7) - Beata Janiak (50 zł/miesiąc)
- 17.00 - 18.00 Jaworowe Ludki - Małgorzata Letner-Melczyk
Zapisy na zajęcia w Jeleniu przyjmuje Magdalena Sajak - tel. 503 753 882