Strona główna/eM Band/Oferta koncertowa

Oferta koncertowa

Oferta współpracy z orkiestrą rozrywkową

Muzyka towarzyszy nam przez większość czasu, godzin, lat. To część naszego życia i naszej pasji. Na co dzień koncertujemy w teatrach, filharmoniach, scenach muzycznych, towarzyszymy gwiazdom podczas tournée, bierzemy udział w nagraniach studyjnych. Prowadzimy ogniska muzyczne i wykładamy na jednej z najlepszych uczelni muzycznych w Polsce.

Swoje pasje muzyczne realizujemy grając w Orkiestrze eM Band - aranżujemy, gramy, koncertujemy.

Co nas wyróżnia?
Jesteśmy profesjonalistami!

Jako Orkiestra eM Band stanowimy świetnie zgrany zespół. Naszym największym atutem są właśnie nasi ludzie będący grupą doświadczonych, wykształconych muzycznie profesjonalistów z bogatym portfolio artystycznym i estradowym.

Wielu z nas jest laureatami prestiżowych festiwali jazzowych. Jesteśmy także wykładowcami śląskiej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Wspólnie koncertowaliśmy z takimi muzykami jak Basia Trzetrzelewska czy Gordon Haskell.

Jesteśmy niepowtarzalni, a każdy z nas to wyjątkowa osobowość estradowa.

Rozpiera nas energia!

Każdy nasz występ to indywidualne i niezapomniane wydarzenie. Nasz żywioł to energia, pozytywne emocje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz miłość do muzyki. Naszą energią, zapałem i talentem tworzymy magię, której nie da się wykreować sztucznie. Każdy koncert to niepowtarzalne wydarzenie.

Do współpracy zapraszamy wielkie nazwiska polskiej i światowej sławy: Krystyna Prońko, Grażyna Auguścik, Grubson, Zbigniew Wodecki, Eric Marienthal, Kevin Robinson, Ute Lemper i wielu innych.

Posiadamy również swoich wokalistów, którzy swoim głosem oczarowują publiczność.

Gramy najlepsze utwory w pełnych aranżacjach!

Pełne instrumentarium oraz dwoje wokalistów daje nam szerokie możliwości repertuarowe. Każdy koncert zagrany przez Orkiestrę eM Band to wspaniałe i niepowtarzalne widowiskowo-muzyczne show, które uświetni każdy rodzaj eventu, zarówno w plenerze, jak i na zamkniętej scenie.

W naszym portfolio posiadamy bogaty i zróżnicowany repertuar muzyczny.

Od standardów muzyki JAZZowej, poprzez ROCK, POP HITS, LATINO, SWING czy GOSPEL, aż po najbardziej znane evergreeny takich gwiazd jak Michael Jackson, Rolling Stones, Daft Punk czy Rihanna. 

Zapraszamy do współpracy i zatrudnienia Orkiestry eM Band

  • Miejskie instytucje kulturalno-rozrywkowe - nasze koncerty uświetniają wszelkie imprezy miejskie, takie jak urodziny miasta, dni miasta, uroczystości związane z obchodami ważnych dni, spotkania literackie czy malarskie. Występujemy zarówno na scenach zamkniętych, jak i na scenach plenerowych.
  • Firmowe działy marketingu i PR-u - obsługujemy duże i małe eventy firmowe, korporacyjne imprezy, urodziny firm oraz kameralne spotkania. 
  • Organizatorzy festiwali i muzycy – koncertujemy oraz współtworzymy festiwale i przeglądy muzyczne.
  • Menadżerowie i właściciele klubów muzycznych - gramy na specjalne zamówienie w całej Polsce, a także współpracujemy z innymi muzykami, tworząc wspólnie oryginalne aranżacje.

Marek Malisz – DYREKTOR ORKIESTRY
+48 502 279 444 
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Koncerty orkiestry eM Band

dogóry