25/01 2022
#ATElier

Komunikat

Szanowni Państwo,

Zgodnie z nowelizacją Rozporządzenia Rady Ministrów z 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od 1 grudnia 2021 r. wprowadzone zostają nowe obostrzenia obejmujące również działalność instytucji kultury.

Widownia będzie mogła być zapełniona jedynie w 50 procentach. Limit nie dotyczy jednak osób zaszczepionych przeciw COVID-19.

Niemałą radość sprawia nam Państwa obecność na naszych wydarzeniach artystycznych. Dlatego bardzo zależy nam, aby w ramach obowiązujących przepisów, nadal, jak najwięcej z Państwa, miało okazję nas odwiedzać. W celu weryfikacji limitu miejsc oraz dbając o zdrowie nas wszystkich, od 1 grudnia 2021 roku, na formularzu internetowym (Oświadczenie uczestnika wydarzenia w związku ze stanem epidemii COVID-19), będzie można napisać odpowiedzi:

  1. Jestem osobą zaszczepioną przeciw COVID-19.
  2. Nie jestem osobą zaszczepioną przeciw COVID-19.
  3. Odmawiam odpowiedzi.

Udzielenie odpowiedzi jest dobrowolne. Dziękujemy za wyrozumiałość i za dbanie o nasze wspólne zdrowie. Oświadczenie uczestnika wydarzenia w związku ze stanem epidemii COVID-19 Regulamin reżimu sanitarnego dotyczący zasad bezpiecznego funkcjonowania ATElier w trakcie epidemii COVID-19

dogóry