XXIX Spotkania Teatralne

5 zdjęć

Tytuł galerii: Plakaty - XXIX Spotkania Teatralne

Po dłuższej przerwie wracamy do tradycji!
ATElier Kultury w Jaworznie zaprasza na XXIX Spotkania Teatralne! W budynku dawnego „Sokoła” przy ulicy A. Mickiewicza 2, będziemy gościć wspaniałych aktorów z fantastycznymi spektaklami! Jednak spektakle to nie wszystko – mamy dla Państwa również warsztaty – teatralne, musicalowe i fotografii teatralnej – i co istotne – warsztaty te są bezpłatne! Nie zabraknie też wydarzeń w pozostałych placówkach ATElier Kultury.
Świętowanie zaczynamy w Jeleniu, przy ul. Wiosny Ludów 1, w poniedziałek 21 marca o 16.00, warsztatami teatralnymi dla dzieci, które poprowadzi Katarzyna Kałas. W tym samym dniu w Centrum, w siedzibie głównej ATElier, o 18.00 odbędą się warsztaty improwizacji scenicznej z grupą Bez Puenty Impro. We wtorek (również w Centrum) 22 marca o 18.00 rozpoczną się warsztaty fotografii teatralnej z grupą IMAGINI. Trzeci dzień warsztatowy – środa 23 marca 18.00 – to warsztaty musicalowe z Katarzyną Cygan. W czwartek 24 marca 18.00 zapraszamy do Klubu Relax w Niedzieliskach, na stand-up w wykonaniu Antoniego Syrka-Dąbrowskiego. 25 marca o 18.00 w budynku „Sokoła” odbędzie się wernisaż „Maciej Święty – plakat muzyczny i nie tylko”. W sobotę 26 marca o 18.00 zapraszamy na spektakl w reżyserii Kamila Bzukały - „Wdowy” Sławomira Mrożka. W tym samym dniu o 20.30 czeka na Państwa w Klubie Relax, Open MIC stand-up night – dziesięciu komików powalczy o nagrodę publiczności!
Na zakończenie tegorocznych Spotkań Teatralnych mamy prawdziwą wisienkę na torcie – 27 marca o 17.00, na deskach sali teatralnej przy ul. A. Mickiewicza 2, wystąpi Magdalena Kumorek z monodramem muzycznym pod tytułem „Madaleine”.
Czeka nas tydzień teatralnego szaleństwa! Przybywajcie i czerpcie z tego pełną garścią!
Bilety do nabycia w ATElier Kultury przy ul. A Mickiewicza 2 oraz na kupbilecik.pl

Plakat obrazujący XXIX Spotkania Teatralne

 

dogóry